ДОПОМОГА ТВАРИНАМ

Проект має на меті допомогу тваринам, які опинилися в критичній ситуації внаслідок російсько-української війни, через підтримку звіринців, притулків та реабілітаційних центрів. 

DONATE via WayForPay
*PayPal: vbgoshylyk@gmail.com

В результаті російського повномасштабного вторгнення в Україну зруйновано чимало звіринців у Київській, Харківській, Миколаївській та інших областях. Сотні тварин загинули від голоду на окупованих росіянами територіях (читайте трагічну історію про 300 загиблих собак у притулку Бородянки). 

Більшість українських притулків для тварин опинилися у вкрай складній ситуації через нестачу коштів на їх харчування та лікування. Гостро постала проблема евакуації безпритульних тварин з гарячих точок та підтримки домашніх улюбленців внутрішньо-переміщених осіб. 

Можливості наявних у західних областях України притулків для хвостатих заручників війни (“Дім Сірка”, “Домівка Врятованих Тварин” та ін.) дуже обмежені: вольєри переповнені, грошей катастрофічно не вистачає. 

Наша Організація закликає всіх небайдужих долучитися до порятунку знедолених українських  тварин. Навіть найменша пожертва є суттєвою, бо рятує від голодної смерті та дає прихисток і медичну допомогу.