Щиро вітаємо Вас на сайті
ГО "Орієнтири сталого розвитку"!
Головною метою Організації є забезпечення реалізації світової стратегії сталого (збалансованого) розвитку у різних сферах життя через захист прав і свобод громадян, задоволення їх інтересів, сприяння розвитку громадянського суспільства та демократії.
Ми розуміємо актуальність залучення комплексного підходу до реагування на потреби розвитку людства у викоріненні бідності у всіх формах і проявах, прискоренні структурних змін і розбудові стійкості до потрясінь і криз. Приймаючи комплексні виклики для розвитку нашої країни та громад на місцях, ми ініціюємо низку проектів, покликаних гармонізувати складові суспільного розвитку.
Запрошуємо до співпраці однодумців!
– НАША КОМАНДА –
![](https://sdl.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/Team-Volodymyr-Goshylyk.png)
Cпівзасновник та Директор,
експерт зі сталого розвитку
![](https://sdl.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/Nataliia-Goshylyk.jpg)
Співзасновник та Член Правління,
експерт з комунікацій
![](https://sdl.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/Vitaliy-Shkromyda.jpg)
Експерт з соціального та
корпоративного управління
![](https://sdl.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/Svitlana-Kropelnytska.jpg)
Експерт з питань проектів
регіонального розвитку